Žurnalistikos institute lankėsi Airijos ambasadorius

Penktadienį, gegužės 19 d. į Žurnalistikos institutą aptarti būsimų tarptautinių projektų atvyko Airijos respublikos ambasadorius Lietuvoje David Noonan.

Su ambasadoriumi kalbėta apie galimybę pasikviesti į Lietuvą žurnalistus ir žurnalistikos studentus iš Airijos, organizuoti bendras konferencijas ir megzti ryšius su universitetais. Aptarti šiuolaikinės Airijos ir Lietuvos žiniasklaidos iššūkiai ir problemos – temos, kurias galima būtų nagrinėti bendruose projektuose su „Universiteto žurnalistu“.

Ambasadorius apžiūrėjo Instituto patalpas, Vaizdo ir garso kūrybos židinio televizijos ir radijo studijas.

David Noonan Airiją Lietuvoje atstovauja nuo 2014 m. Jis taip pat akredituotas Baltarusijai, nors reziduoja Vilniuje.

Patalpinta: Universitete