Žurnalistikos studentai apsilankė Švedijos ambasadoje

Trečiadienio ryte dalis „Universiteto žurnalisto“ redakcinės grupės lankėsi Švedijos ambasadoje. Aptarta galimybė glaudžiau bendradarbiauti, vykdyti bendrus projektus.

Komunikacijos fakulteto mokymų programų koordinatorius Juozas Bulota, Švedijos ambasados informacinių ir kultūros projektų koordinatorė Giedrė Berželionytė, žurnalistikos bakalauro antro kurso studentės Eglė Zubriūtė ir Viktorija Vaserytė bei magistro pirmakursis Valdemaras Šukšta Švedijos ambasadoje.Komunikacijos fakulteto mokymų programų koordinatorius Juozas Bulota, Švedijos ambasados informacinių ir kultūros projektų koordinatorė Giedrė Berželionytė, žurnalistikos bakalauro antro kurso studentės Eglė Zubriūtė ir Viktorija Vaserytė bei magistro pirmakursis Valdemaras Šukšta Švedijos ambasadoje.

Švedijos ambasada, balandį rengusi konferenciją „Spaudos laisvė demokratinėje visuomenėje“, susidomėjo galimybe kartu su Vilniaus universitetu organizuoti tolesnes konferencijas, skirtas žiniasklaidai aktualioms temoms, taip pat padėti Žurnalistikos instituto studentams ir „Universiteto žurnalistui“ megzti ryšius su Švedijos universitetų žurnalistikos studentais bei mokomaisiais leidiniais.

Patalpinta: Universitete