„Europos namai“ kviečia studentus dalyvauti projekte

Všį „Europos namai“ ieško aktyvių žurnalistikos studijų programos studentų, norinčių dalyvauti tarptautiniame projekte „Žiniasklaida vystymuisi“. Projekto rėmuose studentai galės atlikti praktiką, parengti darbai bus publikuojami, už kokybiškiausius – skiriamas honoraras.

Baraa Al Halaby nuotrauka

Studentai kviečiami prisidėti kuriant straipsnių ciklą „Pasaulis tavo akimis“, kuriame atskleidžiama besivystančių šalių problematika. Praktikos metu bus suteikiama galimybė bendrauti su besivystančiose šalyse dirbusiais ir gyvenusiais žmonėmis, kurti tekstus aktualiomis temomis bei publikuoti juos laikraštyje „Lietuvos žinios“.

Vieninteliai reikalavimai – domėjimasis pasauliu ir noras kurti. Susidomėję kviečiami susisiekti su „Europos namų“ komanda arba „Universiteto žurnalisto“ redakcija.

Patalpinta: Auditorija