Profesinės studijos norintiems dirbti žiniasklaidoje

Lapkričio 12 d. prasidės Lietuvos žurnalistikos centro organizuojami mokymai, skirti žurnalistams, studentams ir tiems, kurie svajoja apie žiniasklaidos atstovo profesiją.

Digitaljournal.com nuotr.Digitaljournal.com nuotr.

Studijų programoje – paskaitos apie spaudos, radijo, televizijos ir interneto žurnalistiką, žiniasklaidos priemonių funkcionavimą, komunikavimą socialiniuose tinkluose bei praktiniai užsiėmimai, kuriuose su studijų klausytojais žiniomis dalinsis žymūs šalies žurnalistai.

Užsiėmimai truks nuo š.m lapkričio iki balandžio mėn. Į studijas priimami pirmieji 25 per elektroninę sistemą užsiregistravę, mokymo paslaugų sutartį pasirašę ir pirmąją studijų įmokos dalį iki nurodyto termino sumokėję asmenys.

LŽC yra neformaliojo švietimo įstaiga, už šias studijas kreditai aukštosiose mokyklose neteikiami.

Patalpinta: Auditorija