Susitikimas su dokumentinių filmų kūrėjais

Gegužės 14 dieną Komunikacijos fakulteto Spaudos teatro auditorijoje vyks susitikimas su dokumentinių filmų kūrėjais: žurnaliste Ingrida Laimutyte ir TV režisieriumi, žurnalistu Aleksu Matvejevu.

Susitikimo metu bus peržiūrimas ir naujausias I. Laimutytės ir A. Matvejevo darbas – religinė dokumentika „Pasitikiu tavimi“.

Su autoriais diskutuosime apie dokumentinio kino svarbą Lietuvoje, dokumentinio kino kūrimo procesą, žurnalistai papasakos, su kokiais iššūkiais ir džiaugsmais susidūrė kurdami dokumentiką „Pasitikiu tavimi“.

Susitikimą-peržiūrą organizuoja Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Žurnalistikos instituto dėstytojas dr. Andrius Gudauskas ir VU KF Žurnalistikos instituto antro kurso Vaizdo raiškos studentai.

Renginio pradžia – gegužės 14 d. 15 val., vieta – Spaudos teatro auditorija (Saulėtekio al. 9).

Kviečiame dalyvauti!

Filmo „Pasitikiu tavimi“ anonsas:

Patalpinta: Auditorija