Kūrybos palėpė

Pravėrus senas sunkias ąžuolines duris staiga patenki į mažą, bet jaukią ir šviesią palėpę. Čia tave pasitinka ką tik iš orkaitės ištraukti viliojančiai kvepiantys keksiukai, didžiulis tave prajuokinantis žaislas, fotoaparatas, įamžinęs tiek nuostabių ir netikėtų akimirkų, linksmai šokdinęs ir meilę muzikai išugdęs gramofonas, krūvelė rinktinės poezijos knygų, kurios įkvėpė sukurti ne vieną eilėraštį, papuošalų dėžutė su gražiausiais rankų darbo dirbiniais bei kažkada stilingus dizainerių kurtus rūbus vilkėjęs manekenas.

Būtent šioje, mūsų, VU Komunikacijos fakulteto žurnalistikos bakalauro studijų programos studentų sukurtoje kūrybos palėpėje pasislėpę jaunųjų kūrėjų talentai. Suprantame, kad įkvėpimo kūrybai tenka ieškoti nuolatos. Dėl šios priežasties leidomės į kelionę susipažinti su jaunaisiais kūrėjais. Kelionės metu sužinojome kur jaunieji kūrėjai randa įkvėpimo ir originalių idėjų, kaip pajuto savo pašaukimą ir ar sunkus jų kelias į sėkmę. Sužinokite ir Jūs.

Patalpinta: Infojazz, Naujienos