Vilnius Lietuvoje ir užsieniečiai Vilniuje. Žvilgsnis iš arčiau

Kasdien einame Vilniaus gatvėmis, regime tuos pačius senus, daug mačiusius ir istorija persmelktus pastatus, miesto žemę vagojančią upę, sostinės šurmulyje besisukančius žmones ir jų mažus bei didelius darbus. Tačiau mes, žmonės, turime tokią savybę, ilgainiui priprasti ir nebepastebėti mus supančių dalykų, kad ir kokie gražūs, žavūs, įdomūs ar neįprasti jie būtų.

Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Žurnalistikos instituto bakalauro studijų programos II kurso studentai žvelgia į Vilnių kitomis – imigranto akimis. Kaip mūsų sostinę mato žmonės, atvykę iš Peru, Izraelio, Ukrainos, JAV, Prancūzijos, Moldovos, Rumunijos, Uzbekijos bei kitų pasaulio šalių? Kviečiame užsukti, pažiūrėti, paskaityti ir paklausyti pasakojimų iš jų lūpų.

Patalpinta: Infojazz, Naujienos