Žurnalistikos studentai kviečia: moksleivi, išbandyk savo plunksnos aštrumą Jaunųjų žurnalistų konkurse!

lezudi 2013 treciakursiai

Gegužės 6-ąją prasideda kasmetinės žurnalistų dienos „leŽuDi“. 110-ųjų spaudos atgavimo metinių proga šios dienos skiriamos žurnalistų laisvės temai.

Kviečiame smalsius, drąsius ir kūrybiškus 9-12 klasių moksleivius išbandyti jėgas tradiciniame Jaunųjų žurnalistų konkurse. Siūlome rašyti rašinį šiomis temomis:

1. „Leidžiu laikraštį: 1904 05 07“
  2. „Jeigu būčiau redaktorius…“/ „Jeigu būčiau redaktorė…“

Jūsų darbų su nurodytu vardu, pavarde, mokykla ir telefono numeriu laukiame iki balandžio 23-ios dienos adresu konkursas@lezudi.lt Rašinio apimtis – iki 5 tūkstančių spaudos ženklų su tarpais. Rašinį galite iliustruoti nuotraukomis. Tris geriausius darbų autorius apdovanosime gegužės 6 d. „leŽuDi“ atidarymo metu. Laureatų darbai bus publikuojami VU leidinyje „Universiteto žurnalistas“.

Daugiau informacijos – www.lezudi.lt ir info@lezudi.lt

Patalpinta: Universitete