Studentų mokslinė draugija išsirinko naują prezidentę ir valdybą

Studentų mokslinei draugijai (VU KF SMD) nuo šiol atstovaus nauji veidai – išrinkta nauja organizacijos prezidentė ir valdyba. Sausio 11 dieną naująja draugijos prezidente tapo žurnalistikos II kurso studentė Indrė Kiršaitė, kuri pakeis iki šiol šias pareigas ėjusią žurnalistikos trečiakursę Indrę Kaminckaitę.

Naujoji SMD valdyba: (iš kairės) mokslo srities koordinatorius dokt. Tomaš Božerocki, žmogiškųjų išteklių koordinatorė Gerda Ščerbinskaitė, administratorė Dovilė Stoškutė, prezidentė Indrė Kiršaitė, organizacinės srities koordinatorius Vilmantas Venckūnas ir ryšių su visuomene koordinatorė Izabelė Kačinskaitė. G. Dobrovolskytės nuotr.Naujoji SMD valdyba: (iš kairės) mokslo srities koordinatorius dokt. Tomaš Božerocki, žmogiškųjų išteklių koordinatorė Gerda Ščerbinskaitė, administratorė Dovilė Stoškutė, prezidentė Indrė Kiršaitė, organizacinės srities koordinatorius Vilmantas Venckūnas ir ryšių su visuomene koordinatorė Izabelė Kačinskaitė. G. Dobrovolskytės nuotr.

Taip pat buvo išrinkta ir organizacijos valdyba bei veiklos sričių koordinatoriai. Mokslo srities koordinatoriumi antrai kadencijai išrinktas doktorantas Tomaš Božerocki. Organizacine sritimi nuo šiol rūpinsis žurnalistikos II kurso studentas Vilmantas Venckūnas, o žmogiškaisiais ištekliais – kultūros informacijos ir komunikacijos pirmakursė Gerda Ščerbickaitė. Ryšių su visuomene koordinatore tapo žurnalistikos II kurso studentė Izabelė Kačinskaitė, o administratorės pareigos atiteko kūrybos komunikacijos pirmakursei Dovilei Stoškutei.

Organizacijos patalpose susirinkusi VU KF SMD komanda ne tik atidavė savo balsus už norimus kandidatus, bet ir klausėsi jų kalbų, aptarė praėjusių metų veiklą bei planavo ateinančių metų darbus. Tarp jų bus ir tradicinių SMD renginių – pratęsiamas propagandinių animacinių filmų renginių ciklas su dr. Viktoru Denisenko, kursinių ir bakalauro rašto darbų mokymai bei svarbiausias draugijos renginys – gegužės mėnesį vyksianti konferencija „Komunikacijos ir informacijos iššūkiai“.

Taip pat bus ir naujų projektų – nuo vasario mėnesio draugija kartu su Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus darbuotojais pradės vykdyti visus metus truksiantį projektą, kurio metu bus kuriamas interaktyvus edukacinis žaidimas „Pabėgimas iš muziejaus“, padėsiantis geriau susipažinti su nuolatine muziejaus ekspozicija ir įdomiai praleisti laiką.

Patalpinta: Naujienos, Universitete