Kiekvieną sekmadienio vakarą – nemokama premjera prie radijo imtuvo

Bilietų Nėra

Šį sekmadienį, 22 val., Vilniaus universiteto radijo stoties „Start FM“ eteryje įvyks laidos „Bilietų nėra“ premjera. Tai – radijo teatro ir literatūros kūrinių skaitymų laida, kurioje profesionalių aktorių lūpomis prabils herojai iš viso pasaulio didžiųjų miestų.

„Bilietų nėra“ – tai bendras teatro-studijos „Theaomai“, radijo stoties „Start Fm“ ir „Nekomercinės kultūros centro“ projektas. Laidos kūrybinė grupė kurs netradicinius radijo spektaklius ir rengs teatralizuotus literatūros kūrinių skaitymus.

Pagrindinė visą projektą vienijanti tema – miestas. Radijo laidoje bus skaitomi kūriniai, kuriuose atsiskleidžia mieste gyvenančio žmogaus asmeninės bei jį supančios visuomenės problemos.

Pirmosios laidos metu aktoriai Milda Noreikaitė ir Vygandas Vadeiša skaitys apsakymus iš airių rašytojo Jameso Joyce‘o apsakymų rinkinio „Dubliniečiai“. Kitose laidose skambės Franzo Kafkos, Woodie Allenas, Marguerite Duras, Nikolajaus Gogolio ir kitų iškilių pasaulio rašytojų kūriniai.

12 sekmadienių iš eilės (nuo balandžio 13 d. iki birželio 29 d.), nuo 22 val. „Bilietų nėra“ galima klausytis radijo stoties „Start FM“ ultratrumpųjų bangų dažniu 94,2 FM (Vilniuje) arba internetu www.startfm.lt.

Laidą remia Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas.

Patalpinta: Naujienos, Žiniasklaida