Susitikimas su reklamos liūtu

plakatasSpalio 29 d., 18:oo val. vyks „Kūrybinių medijų klubo“ rengiamas susitikimas su „Not perfect | y&r” reklamos dizaineriu Liudu Kamblevičiumi.  Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre pašnekovas kalbės apie savo darbo subtilybes, reklamos kūrimą, svarbą ir poveikį.

„Not perfect|Y&R “ yra viena didžiausių reklamos agentūrų Baltijos šalyse.  Ji dirbo su tokiais prekės ženklais kaip „Actimel“, „Coffe inn“, „Tele 2“ ir „Wolkswagen“. Be to, šiais metais reklamos agentūra iš Kanų parsivežė bronzinį „liūtą“. Statulėlė „Kanų liūtų“ festivalyje – didžiausias įvertinimas reklamos versle.

Tai bus pirmas šiais metais savo veiklą pradėjusio „Kūrybinių medijų klubo“ renginys. Daugiau informacijos apie jį rasite socialiniame tinkle „Facebook“.

Kontaktinis asmuo:  Darius Verseckas, el. p. darius.verseckas@kf.vu.lt, tel. 862493774.

Patalpinta: Auditorija