Kvietimas į „Žurnalistų pusryčių” seminarą su BBC mokymų vadovu Anthony Howson

Zurnalistu_pusr_II

Spalio 26 d. „Transparency International” Lietuvos skyrius kviečia į „Žurnalistų pusryčių“ seminarą „Kaip žinia sudominti įvairią auditoriją bei spręsti iškylančias etikos dilemas?“

Seminarą ves žurnalistas, BBC mokymų vadovas Anthony Howson. Per praktinius užsiėmimus dalyviai susipažins su BBC darbo standartais, turinio pateikimo būdais bei redakcijose iškylančių dilemų sprendimais.

Kaip tą pačią žinią pritaikyti skirtingoms auditorijoms, kad ji būtų aktuali ir gerai suprantama? Kaip srities, apie kurią rašo, gerai neišmanantys žurnalistai sukelia ir pagilina krizes bei kaip to išvengti?

Seminaras „Kaip žinia sudominti įvairią auditoriją bei spręsti iškylančias etikos dilemas?“ vyks spalio 26d. nuo 10:00 iki 17 val. Vilniuje „Transparency International“ Lietuvos skyriaus konferencijų salėje. (Didžioji g. 5 – 405).

Registruotis kviečiame iki spalio 25 d. el.paštu rugile@transparency.lt.

Registruojantis prašome nurodyti savo vardą, pavardę, žiniasklaidos priemonę, kurioje dirbama, bei trumpą motyvaciją dalyvauti seminare.

Numatytas mokymų dalyvių skaičius – iki 15 dalyvių. Esant daugiau norinčiųjų, bus atsižvelgiama į motyvaciją.

Renginys nemokamas, vyks anglų kalba.

Dėl papildomos informacijos teiraukitės el.paštu rugile@transparency.lt arba telefonu 8 5 212 69 51.

Apie Anthony Howson

Anthony Howson – žurnalistas, ilgalaikis rytinių BBC programų redaktorius, rašantis politikos bei socialiai jautriomis temomis. A. Howson BBC dirba jau daugiau nei 25 metus, intensyviai veda mokymus ir seminarus žurnalistams visame pasaulyje.

Šiuo metu kaip BBC programos “Media Action” atstovas dirba Artimuosiuose Rytuose, taip pat Afrikoje (Pietų Sudane, Etiopijoje).

Patalpinta: Auditorija, Naujienos