Diskusija apie savininko, žurnalisto, auditorijos ryšius

Stephen-Pritchard-001

Spalio 6 d. 13 val. „Vilniaus balso“  salėje – diskusija su „The Observer“  laikraščio redaktoriumi Stephenu Pritchardu (Tarptautinės Naujienų  ombudsmenų organizacijos pirmininku).

Kviečiami dalyvauti žurnalistikos bakalauro studijų programos studentai, tarp jų ir tie, kurie galės šiomis temomis tiesiogiai tęsti diskusijas žurnalistikos teorijos, užsienio žurnalistikos, žiniasklaidos vadybos seminaruose.

Renginys įvyks tarpininkaujant „Transparency international“ Lietuvos skyriui, informuojančiam, jog „Stephen Pritchard daugiau kaip 8 metus dirba viešuoju redaktoriumi (angl. reader‘s editor) „The Observer“ laikraštyje bei vadovauja tarptautinei Naujienų ombudsmenų organizacijai (Organization of News Ombudsmen).

Stephen Pritchard teigia, kad etikos ir atskaitingumo principų laikymasis redakcijai apsimoka ekonomiškai. Etikos kodeksai, ombudsmenai, santykis su redaktoriais bei žiniasklaidos priemonės savininkais, ryšys su auditorija bei atvirumas kritikai ir komentarams – visa tai bus aptariama diskusijoje, remiantis labai konkrečiais pavyzdžiais bei egzistuojančia praktika“.

Patalpinta: Auditorija