Diskusija apie informacinius karus Nacionalinės dailės galerijoje

djfoobarmatt (Flickr) nuotrauka
Lapkričio 26 dieną, ketvirtadienį, 18 valandą, Nacionalinės dailės galerijos auditorijoje vyks pokalbis-diskusija „Informaciniai karai. Šaltojo karo laikotarpis“.

Informacinių  karų stereotipai, jų paveikumas, informacinių karų  padariniai – šias ir kitas temas diskutuos pašnekesio dalyviai: istorikas dr. Česlovas Laurinavičius, žurnalistas Algimantas Čekuolis, kino režisierius Gediminas Skvarnavičius, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto dėstytojas dr. Nerijus Maliukevičius. Pokalbio moderatorė dr. Audronė Nugaraitė.

Renginys yra programos „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009“ tarptautinės parodos „Šaltojo karo metų modernizmas. Menas ir dizainas: 1945-1970“ dalis.

Prieš pokalbį organizatoriai kviečia aplankyti Nacionalinės dailės galerijos XX a. Lietuvos dailės ekspoziciją ir parodą „Šaltojo karo metų modernizmas. Menas ir dizainas: 1945-1970“.

Įėjimas į pokalbį auditorijoje (Konstitucijos pr. 22, Vilniuje) nemokamas. Ekspozicijos ir parodos lankymas – su lankytojo bilietu.

Kino filmų ir pokalbių  programa skelbiama internete: www.ndg.lt, www.ldm.lt

Papildomą informaciją  teikia Nacionalinės dailės galerijos auditorijos programų koordinatorė Živilė Etevičiūtė (tel. 8-5 2195965, el.p. zivile@ndg.lt)