Vaizdo projektuose – kasdienės grimasos ir lietuviški eilėraščiai užsieniečių lūpomis

Stop kadras iš A.Zakrauskaitės ir A.Stankevičiaus vaizdo projekto.

Kokias veido išraiškas mato kasdien Žurnalistikos instituto koridorius zulinantys studentai? O kaip skamba lietuviški eilėraščiai, kai juos skaito užsieniečiai? UŽ skaitytojams pateikiame pirmuosius žurnalistikos studentų vaizdo darbus, kuriuose rasite atsakymus.

Stop kadras iš A.Zakrauskaitės ir A.Stankevičiaus vaizdo projekto.

Žurnalistikos bakalauro pirmo kurso studentai Adrė Zakrauskaitė ir Augustas Stankevičius sukūrė projektą apie skirtingas žmonių veido išraiškas.

„Fotografuodami aplink esančius žmones ir skirtingas jų veido išraiškas, norėjome ne tik parodyti, kokie gali būti mus kasdien Žurnalistikos institute supantys žmonės, bet ir priversti žiūrovą nusišypsoti, suteikti jam gerų emocijų“, – teigė autoriai.

Žiūrėkite įrašą:

Pirmakursė Živilė Miežytė ėmėsi priešingo sumanymo – tam, kas mums visiems taip iki skausmo pažįstama, suteikė naują skambesį. Ji paprašė užsieniečių perskaityti lietuviškus eilėraščius.

„Šie užsieniečiai niekuo nesusiję su Lietuva. Aš taip pat jų nepažinojau iki tol, kol pradėjau daryti projektą“, – tikino autorė.

Pasiklausykite, kaip tai skamba:

Vaizdo projektus studentai rengė vaizdo žurnalistikos seminarams, kuriuos vedė Berta Tilmantaitė.

Patalpinta: Lietuvoje, Naujienos