Gaivaus oro Komunikacijos fakultetas nori įpūsti naujomis technologijomis

Dulkančiose palėpėse turėtų būti įrengtos naujos studijos.

Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultetas (VU KF) siekia pagerinti studijoms skirtą infrastruktūrą. 2011 metų pavasarį pradėtu projektu tikimasi įdiegti ir studijoms pritaikyti naujas technologijas.

Dulkančiose palėpėse turėtų būti įrengtos naujos studijos.

Komunikacijos fakultete planuojama įrengti radijo ir televizijos studijas, paveldo skaitmeninimo laboratoriją, mokomąsias auditorijas.

„Tai yra gerokai didesnės apimties projektas, apimantis ne tik Komunikacijos fakultetą, – teigia projekto koordinatorius, VU KF strateginės raidos prodekanas Rimvydas Laužikas. – Realiai tai yra vienas iš didžiausių šiuo metu vykdomų studijų infrastruktūros projektų Lietuvoje. Berods, pakliūna į penketuką pagal apimtį.“

Projekto vykdytojų įsitikinimu, jeigu studentai dar universitete turės galimybę dirbti su naujausiomis technologijomis, į darbo rinką ateis geriau pasiruošę.

Žiūrėkite reportažą apie šį projektą (operatorius – Linas Selila, montažas – Audrius Dabrovolskas):

Patalpinta: Lietuvoje, Naujienos