Neskundžiama nutartis

1993 metų spalio 12-ąją trimis šūviais į galvą buvo nužudytas laikraščio „Respublika“ vyriausiojo redaktoriaus pavaduotojas Vitas Lingys. Nuotrauka iš ELTA archyvo.

1993 metų spalio 12-ąją trimis šūviais į galvą buvo nužudytas dienraščio „Respublika“ vyriausiojo redaktoriaus pavaduotojas Vitas Lingys. Ši nuotrauka tėra liudijimas. Tokį vaizdą Fabijoniškių daugiabučio kieme  pro savo  buto langus tą rytą pamatė ką tik į darbą vyrą ir tėvą išlydėjusios  Vito Lingio moterys – žmona Laima ir aštuonerių metų  dukrelė Agnė.

2012 metų balandžio 10-ąją dėl žurnalisto Vito Lingio nužudymo 18 metų kalėjęs Igoris Achremovas Vilniaus apygardos teismo nutartimi išleistas į laisvę.

Vilniaus apygardos teismo trijų teisėjų kolegija – teisėjos Daiva Kazlauskienė,  Jūratė Damanskienė, Laureta Ulbienė šiandien paskelbė neskundžiamą nutartį, kad lygtiniam žurnalisto Vito Lingio žudiko I. Achremovo paleidimui „egzistuoja visos sąlygos“.

Patalpinta: Lietuvoje, Naujienos