Komunikacijos fakulteto krepšininkai pradeda naująjį sezoną

Viliaus Aleksandravičiaus prasiveržimas. Egidijaus Babelio nuotr.

Tuskulėnų vidurinės mokyklos sporto salėje buvo sužaistos pirmosios Komunikacijos fakulteto draugiškos rungtynės su Klaipėdos Danvitės komanda. Po atkaklios kovos paskutinėmis mačo sekundėmis rezultatu 83:87 (19:23, 21:22, 20:20, 23:22) mūsiškiai nusileido varžovų komandai.

Iki pergalės pritrūko kelių taškų

Pergalei neužteko net Viliaus Aleksandravičiaus ir Haroldo Zenkovo pelnytų 21 ir 18 taškų, Elijaus Kniežausko surinktų 14 taškų, Jono Dumašiaus, Giedriaus Savičiaus, Egidijaus Prieskienio, Justo Naruševičiaus, Lauro Baranausko taiklių metimų.

Paprašytas pakomentuoti rungtynes, komandos narys, žurnalistikos specialybės II kurso studentas Elijus Kniežauskas teigė, jog komanda nesužaidė savo geriausių rungtynių, nors iki pergalės pritrūko labai nedaug. Taip pat jis sakė, kad komanda padarė nemažai klaidų, tačiau mano, jog greičiausiai jos atsirado dėl startinio jaudulio.

Haroldo Zenkovo skrydis krepšio link. Egidijaus Babelio nuotr.

Prasideda VU rektoriaus taurės turnyras

2008/2009 ir 2009/2010 mokslo metais Vilniaus universiteto Rektoriaus taurės turnyre užėmę paskutiniąsias vietas, praėjusiais metais Komunikacijos fakulteto krepšininkai padarė didžiulę pažangą ir visų nuostabai pateko į finalo ketvertą. Nors patekus tarp 4 stipriausių komandų pergalės iškovoti nepavyko, galutinėje rikiuotėje užėmė 4-ąją vietą.

Tačiau šiais metais komanda nekelia aukščiausių tikslų, pagarbiai vertina savo varžovus D pogrupio kovose. ,,Į medalius šiemet nesitaikome. Pernai turnyre buvome tikri išsišokėliai, – per rakto skylutę pakliuvome į finalinį ketvertą, nepaisėme nei autoritetų, nei vardų. Šiemet visi norės mus „nugesinti“ ir kovos su didesne jėga. Pakliūti tarp 8 stipriausių komandų būtų geras pasiekimas, ypač šiemet, kai kitų fakultetų komandos gerokai sustiprėjusios“, – mintimis dalijosi Elijus Kniežauskas.

Spalio 22 dieną, šeštadienį, 13val. 45 min. mūsų fakulteto krepšininkai rungtyniaus su Gamtos mokslų fakulteto komanda, o lapkričio 13 dieną, sekmadienį, 13val. krepšinio aikštelėje susitiks Tarptautinio verslo mokyklos komanda.

Abejos rungtynės vyks Sveikatos ir sporto centre, Saulėtekio g. 2. Tad kviečiame visus nepatingėti ir ateiti palaikyti savo fakulteto.

Elijaus Kniežiausko kova po krepšiu. Egidijaus Babelio nuotr.
Elijaus Kniežausko kova po krepšiu. Egidijaus Babelio nuotr.

Patalpinta: Naujienos