Diplomai įteikti 2011-ųjų absolventams

Į šv. Jonų bažnyčią įnešamą Komunikacijos fakulteto vėliavą lydi VU Senato pirmininkas prof. Domas Kaunas ir Komunikacijos fakulteto dekanas doc. Andrius Vaišnys.  Justino Kirkučio nuotrauka.
Į šv. Jonų bažnyčią įnešamą Komunikacijos fakulteto vėliavą lydi VU Senato pirmininkas prof. Domas Kaunas ir Komunikacijos fakulteto dekanas doc. Andrius Vaišnys. Justino Kirkučio nuotr.

Birželio 18 dieną, švenčiant Komunikacijos fakulteto įkūrimo dvidešimtmetį, Vilniaus universiteto diplomai įteikti 13 žurnalistikos studijų programos magistrų ir 52 žurnalistikos bakalauro studijų absolventams.

Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto absolventus sveikino socialinė partnerė – naujienų vartų DELFI.lt vyriausioji redaktorė Monika Garbačiauskaitė – Budrienė. Justino Kirkučio nuotrauka.
Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto absolventus sveikino socialinė partnerė – naujienų vartų DELFI.lt vyriausioji redaktorė Monika Garbačiauskaitė – Budrienė. Justino Kirkučio nuotr.

Už puikius studijų pasiekimus Cum Laude diplomas įteiktas žurnalistikos bakalauro studijų absolventei Justei Petkevičiūtei.

Universiteto žurnalisto informacija

Patalpinta: Lietuvoje, Naujienos