Klaipėdiečiai lankėsi VU žurnalistikos institute

Viktorijos Vosyliūtės nuotraukos

„Na, man dar neteko matyti, kad Klaipėdos universiteto žurnalistikos studentai atvyktų pas mus į svečius“,- apie lapkričio 4 d. vykusį Klaipėdos universiteto žurnalistikos studentų susitikimą su VU žurnalistikos studentais kalbėjo žurnalistikos instituto direktorius Žygintas Pečiulis.

Susitikimo metu ŽI direktorius ir studentai klaipėdiečiams pasakojo apie kūrybinį stojamąjį konkursą, dalinosi patirtimi apie bakalauro darbų atsiskaitymus. Taip pat buvo džiaugiamasi žurnalistikos instituto studentų kasmet organizuojamomis žurnalistų dienomis, pasakojama apie instituto internetinį leidinį, projektus bei studentų atliekamas praktikas. Svečiai iš Klaipėdos universiteto klausė apie skirtinguose kursuose besimokančių studentų bendravimą, domėjosi institute dirbančiais dėstytojais-praktikais.

Susitikimo pabaigoje kilo idėja studentų bendram kūrybiniam darbui, taip pat Klaipėdos universiteto žurnalistikos studentai kvietė Vilniaus universiteto žurnalistus apsilankyti Klaipėdoje.

Patalpinta: Lietuvoje, Naujienos