Isako Serbovo fotografijų paroda

Nuo 2010 m. spalio 13 d. iki spalio 22 d. Vilniaus universiteto bibliotekoje eksponuojama baltarusių etnografo Isako Serbovo 425 nuotraukų paroda. Fotografijose užfiksuotas Bobruisko, Barysovo, Červenės, Mozyriaus, Pinsko, Rečycos ir Slucko apskričių gyvenimas 1911 – 1913 metais. Apsilankymas parodoje – reta galimybė pamatyti, koks buvo Baltarusijos kaimas prieš šimtą metų.

Parodos tikslas – atkreipti Baltarusijos ir Lietuvos mokslininkus į Isako Serbovo palikimą, kuris ypač vertingas tyrinėjant Baltarusijos etnografiją, architektūrą, kultūrą. Jos iniciatoriai Vilniaus universiteto biblioteka ir Europos humanitarinio universiteto Baltarusijos istorijos tyrimų institutas.

Parodą rasite Vilniaus universiteto bibliotekoje, prie lituanistikos skaityklos (Universiteto g. 3, III aukštas).

Patalpinta: Lietuvoje, Naujienos