ISIC pažymėjimas galioja viešajame transporte

Eastcolfax (Flickr) nuotrauka

Tarptautinis studento/moksleivio pažymėjimas ISIC – nuo šiol ir dokumentas, su kuriuo gali įrodyti turįs teisę važiuoti viešuoju miesto transportu su nuolaida. Jokio kito dokumento nereikia. O jei studijuoji Vilniuje ar Klaipėdoje, ISIC gali įsigyti su integruotu viešojo transporto e-bilietu.

Nežinai, kas yra ISIC? Tai vienintelis tarptautinis moksleivio/studento pažymėjimas, pripažįstamas visame pasaulyje! Su šiuo pažymėjimu gali gauti daug nuolaidų Lietuvoje ir užsienio šalyse: pradedant maistu ir baigiant drabužiais, kanceliarinėmis prekėmis, pramogomis ar kelionėmis.
Nuo 2009 metų pabaigos Valstybinės kelių inspekcijos prie Susisiekimo ministerijos nutarimu, transporto lengvata taikoma ir ISIC studento pažymėjimo turėtojams. Išvada – nereikia jokio kito dokumento, užtenka ISIC! Studento pažymėjimas + nuolaidos + e-bilietas = ISIC.

Norintys įsigyti ISIC daugiau sužinos apsilankę ISIC svetainėje.

ISIC informacija

Patalpinta: Lietuvoje, Naujienos