Jaunųjų žurnalistų konkurso laureatų darbai

DaveFayram (Flickr) nuotrauka

Žurnalistų dienų metu Vilniaus universitete buvo apdovanoti ir jaunieji kūrėjai, kurie darbus konkursui galėjo pateikti tiek raštu, tiek ir nuotraukų ar filmo pavidalu. Konkurse galėjo dalyvauti 8-12 klasių rašantys, fotografuojantys ar filmuoti mėgstantys mokiniai. Rašinių tema 8 – 10 klasių mokiniams – „Kokia Lietuvos žiniasklaida yra ir kokią ją norėčiau matyti“. 11 – 12 klasių tema – „Kokia yra Lietuvos žiniasklaida po 20 šalies nepriklausomybės metų“. Vaizdo raiškai buvo parinkta kita tema – „Senosios ir jaunosios kartų konfliktas“.

Šiame rašinyje pristatome konkurso nugalėtojus:

„Kokia yra Lietuvos žiniasklaida po 20 šalies nepriklausomybės metų“, Dalia Kavaliauskaitė, Jėzuitų gimnazijos IIIb klasė

„Kokia Lietuvos žiniasklaida yra ir kokią ją norėčiau matyti“, Eglė Leiputė, Kauno Maironio gimnazija, 2g klasė

„Senosios ir jaunosios kartos konfliktas“

Fotografija – Ugnė Malakauskaitė.
Videofilmas – komanda „UP“: Aliona Petrova, Gabrielė Stankevičiūtė, Gintarė Šukevičiūtė, Paulina Bukauskaitė, Marius Jarumbauskas.

Sveikiname nugalėtojus!

Patalpinta: Lietuvoje, Naujienos