Komunikacijos fakultetas rektoriaus taurės turnyrą pradėjo nesėkme

800px-FIBA_Basketballs_2004-2005

Praėjusį šeštadienį prasidėjo Vilniaus universiteto rektoriaus taurės turnyro krepšinio varžybos, kuriose dalyvauja 13 fakultetų, suskirstytų  į keturias grupes.

Rektoriaus taurės turnyro rungtynių sistema yra kiek neįprasta. Vietoje žaidžiamų keturių kėlinukų po 10 minučių, rungtyniaujama du po 20 minučių.

Komunikacijos fakulteto (KF) komanda čempionatą pradėjo skaudžia nesėkme. Penkis žurnalistus savo gretose turinti ekipa rezultatu 60:84 (24:38, 36:46) nusileido Gamtos mokslų fakultetui (GMF).

Susitikimą  spurtu 13:0 pradėjo GMF krepšininkai. Jų varžovams pasižymėti pavyko tik sužaidus 6 minutes – 2:13. Įspūdingai rungtyniavusio Viliaus Balčikonio individualaus žaidimo dėka KF ekipa sugebėjo ne tik išlyginti rezultatą (21:21), bet ir jį persverti – 24:23. Pirmąjį kėlinį sėkmingai užbaigė Gamtos mokslų fakultetas, kuris pirmavo – 38:24.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė. Ir toliau dominavo GMF ekipa, kuri su kiekviena minute tolo nuo savo varžovų. Rungtynėms artėjant į pabaigą jie turėjo jau 30 taškų persvarą – 78:48. Komunikacijos fakulteto krepšininkai sugebėjo garbingai užbaigti susitikimą ir šiek tiek sumažinti skirtumą. Nuaidėjusi finalinė rungtynių sirena paskelbė lengvą GMF komandos pergalę – 84:60.

Nugalėtojams Edgaras Matuzevičius pelnė 25 taškus, Vladas Jocevičius –  21, Jonas Bilotas – 11, Andrėjus Garbatenko ir Ridas Dulinskas įmetė po 10 taškų.

Pralaimėjusiųjų  gretose nesulaikomas buvo 29 taškus surinkęs Vilius Balčikonis. Jam neblogai talkino 15 taškų pelnęs Juozas Skara. Jonas Dumašius pridėjo 10 taškų, o Mariaus Mozūraičio sąskaitoje – 6 taškai.

Pirmą  kartą oficialiose rungtynėse KF aprangą vilkėjęs  Žurnalistikos pirmakursis Marius Mozūraitis teigė, jog pralaimėjimą lėmė gera varžovų gynyba: „Pralaimėjome, nes varžovai naudojo zoninę gynybą, – sakė M. Mozūraitis. – Prasiveržti po krepšiu – neįmanoma, nes visada prie manęs būdavo po du žmones. Mus gelbėjo tik tritaškiai arba retos varžovų gynybos spragos. GMF ekipos žaidėjai gerokai labiau patyrę. Pralaimėjimą taip pat lėmė mūsų nesusižaidimas ir nusivylimas prasta susitikimo pradžia“.

Nepaisant skaudžios nesėkmės, KF komandos puolėjas tikisi jau kitame mače iškovoti pergalę prieš Filosofijos fakultetą bei kelialapį į atkrentamąsias varžybas.

Kitą  mačą Komunikacijos fakulteto krepšininkai žais lapkričio 7 dieną, šeštadienį, Saulėtekio al. 2, 14:45 val.