Žurnalistika Holivudo akimis

Clap_Clapboard_Blank

Nuo šių mokslo metų Žurnalistikos Instituto bendruomenė  galės pamatyti, kaip Amerikos kino pramonė vaizduoja žurnalistus ir jų profesinius iššūkius, kiekvienas turės galimybę susipažinti su didžiajame kine vyraujančiomis žurnalistikos temomis, opiausiomis problemomis bei suvokti, kaip keitėsi Holivudo požiūris į žiniasklaidą ir jos vaidmenį visuomenėje.

Kartą  per mėnesį bus rodomas vaidybinis Holivudo filmas, kurio siužetas ar pagrindiniai personažai yra susiję žurnaslitine veikla. Kiekvieno seanso pradžioje bus trumpai apžvelgiamas kino juostos istorinis kontekstas, tikrovės faktai ir įvykiai, įkvėpę filmo kūrėjus. Kino vakaruose visiems susirinkusiems taip pat bus pristatomos šiandieninės rodomo filmo interpretacijos.

Filmai bus rodomi originalo, t.y. anglų kalba, kai kurie su lietuviškais subtitrais. Seansai bus nemokami, skirti visai Instituto bendruomenei.

Tikimės, kad šie kino seansai Žurnalistikos institute bus populiarūs ir taps tradicija.

Pirmasis kino vakaras vyks trečiadienį, rugsėjo 30 dieną, 19 val, Vilniaus Balso salėje.

Patalpinta: Auditorija