Tarptautinės mokslinės konferencijos programa!

IV KOMUNIKACIJOS IR INFORMACIJOS TARPTAUTINĖ MOKSLINĖ KONFERENCIJA

2013 m. balandžio 23-25 d.

Saulėtekio al. 9, Komunikacijos fakultetas JR5 auditorija

PROGRAMA

Balandžio 23 d.

11.00–11.20 Konferencijos atidarymas:

Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto dekanas, doc. dr. Andrius Vaišnys

Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Studentų mokslinės draugijos prezidentė Agnė Svetnickaitė

PLENARINĖ SESIJA

11.20–11.50 Lietuvos mokslų akademijos prezidentas, prof. habil. dr.  Valdemaras Razumas

„Europa 2020: iššūkiai Lietuvos MTEP sistemai“

11.50 –12.05 VU Komunikacijos fakulteto strateginės raidos prodekanas, doc.dr  Rimvydas Laužikas

IKT ir dabarties humanitarinių ir socialinių mokslų kaita”

12.05–12.20 VU Komunikacijos fakulteto mokslo reikalų prodekanė, prof. dr.  Aušra Navickienė

„Komunikacijos ir informacijos mokslai Lietuvoje: būklė ir raidos tendencijos“

12.2013.00 PERTRAUKA

KVIESTINIS SVEČIAS

13.00–13.20 VU Komunikacijos fakulteto Muzeologijos katedros vedėjas, prof. dr.  Pyteris van Menšas.

„Is the museum the place to enjoy yourself“ (anglų kalba)

INFORMACIJOS VADYBOS SEKCIJA    (moderuoja Ingrida Girnienė ir Laura Juchnevič)

13.20–13.40 VU Komunikacijos fakulteto lektorė, doktorantė Ingrida Girnienė

Žinių vadyba ir inovacijos: modernios organizacijos sėkmės veiksniai

13.40–13.55 Informologijos studijų programos IV kurso studentė Dovilė Obolinytė (vadovė dr. Lijana Stundžė)

„Komunikacinis mobilumas tarpasmeninėje sąveikoje: Vilniaus Universiteto Komunikacijos fakulteto atvejis”

KVIESTINIS SVEČIAS

13.55–14.15  Vilniaus dailės akademijos Fotografijos ir medijos meno katedros lektorius, dr. Vytautas Michelkevičius

„Medija kaip įrankis menininko, mediologo ir medijauro rankose“

NAUJŲJŲ MEDIJŲ SEKCIJA  (moderuoja Džina Donauskaitė ir Viktoras Denisenko)

14.15–14.35 VU Komunikacijos fakulteto lektorė, doktorantė Džina Donauskaitė

„Žiniasklaidos akiratyje 2012 m. socialinės politikos reforma (šaltinių naudojimo problema)“

14.35–14.50 Žurnalistikos studijų programos II kurso studentas Vytenis Miškinis (vadovas dr. Andrius Šuminas)

„Negatyvi komunikacija socialiniuose tinkluose 2012 m. Seimo rinkiminės kampanijos metu“

POLITINĖS KOMUNIKACIJOS SEKCIJA  (moderuoja Viktoras Denisenko)

14.50–15.05 Žurnalistikos studijų programos III kurso studentas Darius Verseckas (vadovas dr. Deimantas Jastramskis)

„2012 m. Seimo rinkimų kampanija nacionaliniuose dienraščiuose“

15.05–15.20 Žurnalistikos studijų programos IV kurso studentas Valius Venckūnas (vadovė dr. Jolanta Mažylė)

Cod panto: apie politinio spektaklio formavimą posovietinėje žiniasklaidoje

LEIDYBOS SEKCIJA  (moderuoja Tomas Petreikis)

15.20–15.35 Verslo informacijos vadybos programos II kurso studentė Aliona Vetrenko (vadovas dr. Modestas Grigaliūnas)

Nežinios sumažinimo strategijos F. Kafkos „Metamorfozėje“ intrapersonalinės komunikacijos požiūriu”

15.35–15.50 Leidybos studijų programos IV kurso studentė Ieva Blaževičiūtė (vadovė doc. dr. Renata Šukaitytė)

„Audiovizualinio sektoriaus žemėlapis: Lietuvos atvejis“

Balandžio 24 d.

11.00–11.05 Konferencijos atidarymas

INFORMACIJOS VADYBOS IR PAVELDO KOMUNIKACIJOS SEKCIJA     (moderuoja Ingrida Girinienė ir Laura Juchnevič)

11.05–11.20 Archyvistikos studijų programos IV kurso studentė Justė Janulytė (vadovė dr. Inga Liepaitė)

„Vilniaus universiteto bibliotekos mainų partneriai sovietmečiu“

11.20–11.40 VU Komunikacijos fakulteto doktorantas Ignas Kapleris

„Skaitmeninių technologijų taikymas Lietuvos muziejuose 1990–2011 m.“

11.40–11.55 Bibliotekininkystės ir informacijos studijų programos IV kurso studentė Neringa Androšiūnaitė (vadovė dr. Marija Prokopčik)

Naujoji bibliotekininkystė“

11.55–12.10 Darnaus vystymosi komunikacijos magistro studijų programos I kurso studentė Ina Puzakinaitė (vadovė dr. Jurgita Rudžionienė)

Bibliotekos greitkelis: bibliotekos profesionalų paslaptis“