Kiek karo telpa viename kadre?

Pirmiausiai – atsiprašau. Atsiprašau, kad į šias karines pratybas turėsite žvelgti pro mano fotoaparato objektyvą. Apmaudu, kad tik dabar suprantu, kad karo, šiuo atveju karinio konflikto simuliacijos, nenufotografuosi. O aš bandžiau. Bandžiau, tik nesupratau, kad jo matysiu tiek, kiek mato mane sauganti kariaujančiųjų pusė, kiek gali aprėpti mano fotoaparatas, kiek fotografavimui bus sudarytos palankios sąlygos ir kiek karą suprantu pats aš.

Ž. Mitkaus nuotr.Ž. Mitkaus nuotr.

Tačiau bandžiau. Ir atradau tai, kad kariniai veiksmai reikalauja ilgo, nuoseklaus ir nuobodaus pasiruošimo. Tai didžiąja dalimi yra laukimas. Tarpas tarp ramybės ir chaoso, kurio savo fotografijose ir ieškojau.

Tad kiek karo telpa viename kadre? Netelpa. Kažkada, kai galėsime fotografuoti akimis, apie tai ką patyrėme papasakosiu vizualiau. Šįkart fotografijose ieškokite karo ir minčių apie jį nuotrupų.

* Įsijunkite garsą

Patalpinta: Publikacija