Pagaliau: rudeniškai džiazuojantis „Infojazz“

Rudenį  stebint besikeičiančią gamtą, viduje dažnai išleidžia daigą  melancholija. Kas liūdi galvą nuleidęs ir spardo parke sušluotus lapus, o kas kimba į darbą rudeninių nuotaikų  pagautas. Sako, kad ruduo poetų metų laikas, sako, kad ant žemės įkvėpimas voliojasi, o spalvos rudens – tik ir ragina paimti teptuką. II kurso žurnalistikos studentai, rodos, „pasigavo“ rudens bacilą. Jiems diagnozuotas menas. Vienintelis vaistas – kūryba.

Jei sergate gripu, liūdite, norite į parodą, bet per šalta išeiti iš namų – perskaitykite elektroninį leidinį  „Infojazz“. Tai II kurso studentų kūrinys, į darnią visumą sujungiantis raštą, garsą ir vaizdą. Šį kartą jame apie meną, menininkus ir kūrybą visais įmanomais rakursais.

Malonaus skaitymo!

Patalpinta: Infojazz