Gerovės valstybė, ekonominė krizė ir skurdas. Koks žiniasklaidos vaidmuo?

Vasario 2 dieną, pirmadienį, 13 val. doktorantė Džina Donauskaitė gins disertaciją tema „Žiniasklaidos vaidmuo skurdo mažinimo politikoje: Lietuvos interneto dienraščių 2008 m. ekonominės krizės metu atvejis“.

Disertacija rengta 2010-2014 m. m. Vilniaus universitete.

Mokslinis disertacijos vadovas – prof. dr. Andrius Vaišnys  (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – 08 S).

Disertacijoje sprendžiamas probleminis klausimas: „Koks yra vėlyvojo kapitalizmo metu augant komunikacijos reikšmei iškilusių interneto dienraščių vaidmuo viešosios politikos procesuose?“ Analizuojamas Lietuvai aktualus skurdo mažinimo politikos, kurios uždavinys yra amortizuoti viešosios politikos transformacijų ir ekonominės krizės pasekmes, atvejis.

Disertacijos gynimo tarybos sudėtis:

• doc. dr. Renata Matkevičienė – tarybos pirmininkė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – 08S);
  • prof. dr. Irmina Matonytė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, politikos mokslai – 02S);
  • prof. dr. Romas Lazutka (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, sociologija – 05S);
  • doc. dr. Deimantas Jastramskis (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – 08S);
  • doc. dr. Anda Rožukalnė (Rygos Stradiņš universitetas, Latvija, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – 08S).

Disertaciją galima peržiūrėti Vilniaus universiteto bibliotekoje ir interneto svetainėje: daktaro disertacija.

Disertacijos gynimas vyks VU Komunikacijos fakulteto Spaudos teatro auditorijoje. (Saulėtekio al. 9, Vilnius).

Sėkmingai apgynus disertaciją, disertantei bus suteikiamas socialinių mokslų srities komunikacijos ir informacijos krypties daktaro laipsnis.

Patalpinta: Auditorija