Versk puslapį – pažink pasaulį!

Ką galėtumėte padaryti dėl savo gero bičiulio? Ar aplankytumėte jį, kai lauke ūžauja smarkus vėjas, sninga, yra šalta ir nemaloniai drėgna? Ne? O jei po tokios sunkios kelionės Jūsų bičiulis pasiūlytų Jums… visą pasaulį?

Būtent taip ir atsitiko pirmąją tarptautinės Vilniaus knygų mugės dieną. Blogas oras neišgąsdino nei mūsų 3 redakcijos, nei kitų mugės dalyvių. Tik įžengus į knygų mugę, patekome į malonų Bičiulių dienos šurmulį: skambanti muzika, įdomūs pašnekesiai, parodos ir, žinoma, knygų gausybė! O tarp visų šių knygų – klaidžiojantys skaitytojai, kurie ieško TOS vienintelės – knygos bičiulės.

Knyga – tai Tavo bičiulė. Ji gali būti paguoda šaltais žiemos vakarais, teikti džiaugsmą po sunkių dienos darbų, knyga nuramina, o kartais įkvepia nuversti kalnus! Knyga padeda geriau pažinti save. Ji priverčia žmogų mąstyti, kelti klausimus ir pačiam ieškoti atsakymų. Knyga skatina tobulėti, nesustoti ir judėti toliau. Iš knygų galime pasisemti gyvenimo patirties.

Knyga yra raktas į pasaulį. Knygose sukauptas visas pasaulio žinių lobynas. Tūkstančių metų pasaulio istorija, kultūros ir meno palikimas, amžinosios vertybės bei gyvenimo išmintis  – visa tai galime rasti knygose! Išdrįskime skaityti ir taip pažinti pasaulį!

Susibičiuliaukime su knyga. Ši bičiulystė  neįkainojama. Verta viso pasaulio!

Skaitykite šiame leidinyje.

Patalpinta: Komentarai, Naujienos