Paskaitų ciklas žurnalistams

Mažoji akademija vasario 21 ir 23 dienomis kviečia žurnalistus ir žiniasklaidos priemonėse dirbančius studentus į trečiąją paskaitų ciklo „Ar Bažnyčia yra tai, kaip apie ją rašoma ir kalbama“ dalį.

Žiniasklaida ir Bažnyčia – du visuomenės autoritetai, tačiau dažnai informuoti apie Bažnyčią yra sunku dėl jos paskirties, struktūros ir veiklos ypatingumo. Šiais mokymais pirmiausia siekiama žurnalistams į rankas „įduoti įrankius“ – padėti susiorientuoti, į ką kreiptis informacijos ar komentaro, suvokti Bažnyčios struktūrą ir misiją.

Vasario 21 d. 17.00 val. Bažnyčia ir valstybė (dr. I. Vaišvilaitė)

Vasario 21 d. 18.45 val. Bažnyčios socialinis mokymas: kaip jis jau įgyvendinamas visuomenėje? (dr. E. Laumenskaitė)

Vasario 23 d. 17.00 val. Bažnyčios ir valstybės santykių ypatumai LR teisinėje sistemoje (V. Malinauskas)

Vasario 23 d. 18.45 val. Kuo tiki krikščionys: apaštalų tikėjimo išpažinimas (dr. V. Ališauskas)

Registracija privaloma, vyksta el. paštu akademija@lkma.lt iki vasario 20 d. Registruodamiesi nurodykite vardą, pavardę ir darbovietę.

Paskaitos vyks Lietuvių katalikų mokslo akademijos auloje, Pilies g. 8, Vilnius. Telefonas pasiteiravimui +370 683 39 868.

Universiteto žurnalisto informacija

Patalpinta: Naujienos