Kino vakaru Žurnalistikos institute startavo nauja fakulteto SMD iniciatyva

Filmo ,,Sudie, Leninai!” peržiūra Žurnalistikos institute. Ievos Blaževičiūtės nuotr.

Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Studentų mokslinė draugija (SMD) filmo peržiūros vakaru pradėjo ,,Komunikacijos kine” iniciatyvą.

VU Žurnalistikos instituto Vilniaus balso salėje susirinkę kino mėgėjai peržiūrėjo Wolfgango Beckerio filmą ,,Sudie, Leninai!” (,,Goodbye Lenin!”) bei dalyvavo Studentų mokslinės draugijos surengtoje diskusijoje, kurioje mėgino atsakyti į filmo autorių keliamus klausimus, atskleidė savo požiūrį į W. Beckerio vaizduojamą Rytų Berlyno gyventojų vertybių kaitą Vokietijos susivienijimo laikotarpiu, pasidalijo asmeninėmis įžvalgomis bei įspūdžiais.

Diskusiją moderavo fakulteto Studentų mokslinės draugijos ryšių su visuomene koordinatorius Darius Verseckas ir organizacinių reikalų koordinatorė Ieva Blaževičiūtė.

Šio kino vakaro organizatorių iškeltas tikslas – suburti filmais besidominčių žmonių bendruomenę, kuri taptų pagrindine ,,Komunikacijos kine” iniciatyvos dalimi. Todėl pirmoji filmo peržiūra surengta Žurnalistikos institute – motyvuodami savo pasirinkimą organizatoriai pabrėžė tai, kad institutas įsikūręs ypač geroje miesto vietoje bei turi tokio tipo renginiui tinkamas erdves.

Nuo vasario mėnesio kino vakarus planuojama rengti Ozo kino salėje.

Patalpinta: Naujienos