Atminimo ir pagarbos paskaita

2001-ųjų Rugsėjo 11-oji. milihigreport.com nuotrauka

Prieš dešimtmetį teroristų atakos JAV nusinešė beveik 3 tūkst. žmonių gyvybes. Griūvant pastatams žuvo apie du šimtus Niujorko gaisrininkų, aštuonios dešimtys policininkų, gelbėjusių žmones.

Pasaulio prekybos centro griuvėsiuose žuvo Lietuvos Respublikos pilietė Jelena Melničenko, Vilniaus universiteto Puslaidininkių fizikos katedros profesoriaus habil. dr. Vladimiro Gavriušino duktė.

Rugsėjo 8 dieną (ketvirtadienį) 15 val. „Vilniaus balso“ auditorijoje vyks vieša paskaita, skirta Rugsėjo 11 dienos įvykių Niujorke 10-mečiui.

Paskaitą skaitys šį semestrą Komunikacijos fakulteto Žurnalistikos institute vizituojantys profesoriai iš Jungtinių Amerikos Valstijų – Šiaurės Karolinos universiteto profesorius Bob Nowell ir New Jersey universiteto profesorius Jerome Aumente.

Universiteto žurnalisto informacija

Patalpinta: Naujienos