Pakrikštyti žurnalistikos pirmakursiai

Nors ir šiek tiek pavėluotai, praėjusios savaitės penktadienį galiausiai buvo pakrikštyti VU KF Žurnalistikos instituto pirmakursiai.

Pirmosios renginio dalies tema – žurnalisto Vito Lingio gyvenimas. Orientacinių varžybų metu po visą sostinės senamiestį bėgioję į komandas suskirstyti pirmakursiai sekė Vito Lingio istoriją, taip pat skirtinguose punktuose atlikinėjo įvairias užduotis – kūrė mintutės trukmės filmukus, dainavo Lietuvos himną, rinko pinigus iš praeivių idant galėtų nusipirkti laikraščių, gėrė neaiškios sudėties gėrimus.

Filmukas iš orientacinių varžybų

Antrąją renginio dalį galima laikyti gerokai oficialesne. Čia susirinko dauguma instituto dėstytojų, administracijos darbuotojų. Sveikinimo žodį tarė bei pakrikštytiems studentams Komunikacijos fakulteto ženkliukus dovanojo fakulteto dekanas A. Vaišnys, pirmakursius sveikino ir instituto direktorius Ž. Pečiulis.

Dekanas A. Vaišnys dovanoja KF ženkliukus
Prof. Ž. Pečiulio sveikinimo žodis

Krikštynų pabaigą vainikavo pirmakursių namų darbai – penkios jaunųjų žurnalistų komandos ruošė vaidinimus tema “Titanikas”. Žiūrovai galėjo pamatyti, kaip pirmakursių manymu katastrofą būtų pateikusi laida “KK2”, “Akistata”, “Bėdų turgus”, “Nacionalinė paieškų tarnyba” bei “Valanda su Rūta”.

Pirmakursių namų darbai: „Bėdų turgus“
Pirmakursių namų darbai: „Akistata“

Renginiui pasibaigus pirmakursių veiduose spindėjo šypsena – jie teigė esą patenkinti renginiu ir besididžiuojantys tapę visaverčiais instituto studentais.

Patalpinta: Lietuvoje, Naujienos