Muzikinis Vilnius

Pavasaris, sieloje prabunda džiaugsmas. Norisi ko nors gražaus ir mielo, todėl atsisukome į muziką. Be to, pavasarį iš rūsių išlenda įvairūs muzikantai – prasideda naujas gyvenimo ir muzikos ciklas.

Tačiau muzika gali tapti tiesiog triukšmu. Ką daryti, jei kaimynai kelia triukšmą? O kas laukia Jūsų, jei triukšmą kelsite patys? O gal sukelkime triukšmą, mokydamiesi groti afrikietiškais būgnais?

Kita vertus, didesnio garso norisi, kai įsigiję brangiausius bilietus koncerte nieko negirdite… Žinoma, po prasto koncerto galite garsesnės muzikos išgirsti klubuose – įrodysime, kad viena naktis nėra lygi tik vienam vakarėliui.

O jei klubas ne jūsų kišenei, visada galima įsigyti nelegalios muzikos ir ja pasidžiaugti namie.

Apie tai ir dar daugiau – „Muzikiniame Vilniuje”.

Patalpinta: Infojazz, Nuotraukos