Pavasario #5

Naujasis Baltijos šokis

Metas apgulti Menų spaustuvės, Nacionalinio dramos teatro, M. K. Čiurlionio menų mokyklos ir Šokio teatro sales. Čia jau keturioliktąjį pavasarį, gegužės 4-9 dienomis vilniečius bei sostinės svečius kvies šiuolaikinio šokio festivalis „Naujasis Baltijos šokis‘10“. Organizatoriai žada, kad šiemet festivalyje bus pristatytos trupės ir nepriklausomi choreografai iš Švedijos, Danijos, Norvegijos, Suomijos, Nyderlandų, Jungtinės Karalystės bei bendras vokiečių ir prancūzų projektas. Tačiau didžiausias dėmesys bus kreipiamas į Lietuvos choreografus. Pasirodymų įvairovė stebins ir išrankiausią žiūrovą. Vieni galės linguoti hip hopo ritmu, kiti – pasinerti į absurdo teatro pinkles, o dar kiti – viską pamatyti viename pasirodyme. Nors šiemet festivalio programos apimtis ir mažesnė, bet organizatoriai džiaugiasi, jog aukštą lygį išlaikyti pavyko. Džiaugiamės ir mes – būtinai apsilankysime!