Technologijos (at)jungia žmones

addicted
Ar esate priklausomas nuo naujųjų technologijų?
– Taip
– Ne
– Dar neįsitikinau

Jei į šį klausimą atsakyti jums per sunku, pabandykite atpažinti save pateiktose situacijose.

1. Įsivaizduokite: jums sugedo automobilis kažkur ties… niekur. Stovite kelkraštyje, o mobilusis telefonas – vienintelis jūsų ryšys su civilizacija – kaip tyčia išsikrovęs. Ką jūs darote? Ne, jūs nestovite prie kelio ir nelaukiate atvažiuojančių mašinų, kaip paskutinio išsigelbėjimo, jūs tyliai verkiate savo mašinoje pasiruošęs mirti. Juk kas kitas gali jums padėti, jei ne mobilusis telefonas.

2. Tarkime, jūs jau porą mėnesių vėluojate sumokėti buto nuomos, komunalinius ar kitus mokesčius, o jūsų mylimas augintinis kaip tyčia nugraužė interneto laidą. Kaip elgiatės šį kartą? Leiskite spėti: sėdite kampe apimtas panikos ir laukiate į duris pasibeldžiančių anstolių… ir sulaukiate savo senyvos kaimynės. Ji jums primena seniai pamirštą tiesą – visus mokesčius galima sumokėti ir ne internetu.

3. O dabar įsivaizduokite, kad staiga nusprendžiate atsisakyti bet kokių naujųjų technologijų. Ar tai įmanoma?

Dalis reportažo vaizdo įrašo yra daryta su telefonu Nokia N97. Plačiau apie projektą.