Galimybės

galimybes21
„Labai geras daiktas yra televizorius, vos tiktai nubudus aš galiu išvysti jus, Pasaulio vaikai. Viską viską, rodos, aš dabar matau, lyg pasaulio knygą sėdžiu ir skaitau“, – jau 1980-aisiais Sigitas Geda sukūrė odę televizoriui.

Televizorius pakeitė mūsų gyvenimus. Jis tapo šeimos nariu,  atvėrė duris į pasaulį, mes galėjome matyti svečias šalis, įdomius žmones.

Dabar dar turime ir kompiuterį, kuris leidžia ne tik pažinti ar pamatyti: galime kurti, svajoti, keliauti, bendrauti. Vieniems – tai darbas, kitiems – muzikinis instrumentas, draugas, gidas, mokytojas, kartais – net visas gyvenimas. O mes tik sugeriame viską į save – tiek galimybių neregėjo anksčiau mūsų akys. Ir ausys negirdėjo apie tiek…

Įdomu, kokių nuostabiųjų gėrybių atneš ateities technologijos.

O kol kas kartu su rubrika „Galimybės“ galime traukti dainelę taip: „Labai geras daiktas yra kompiuteris, vos tiktai nubudus aš ne tik galiu išvysti jus…“

Dalis reportažo vaizdo įrašo yra daryta su telefonu Nokia N97. Plačiau apie projektą.