Kvietimas į Europos jaunųjų žurnalistų apdovanojimų 2010 konkursą

eyja03

Europos Komisija kviečia jaunuosius žurnalistus dalyvauti „Europos jaunųjų žurnalistų apdovanojimų 2010“ konkurse. Šiame kasmet vykstančiame konkurse atrenkami geriausi rašiniai ar garso bei vaizdo reportažai su Europos Sąjunga susijusiomis temomis.

Konkurse gali dalyvauti 17-35 metų žurnalistai ar žurnalistikos studentai, rašantys Europos Sąjungos ir jos plėtros tematika. Nacionalinė vertinimo komisija nacionalinį nugalėtoją siųs į kultūrinę kelionę į Stambulą, o iš visų Europos šalių atrinktų nugalėtojų bus renkami trys ypatingųjų prizų (už originaliausią darbą, žurnalisto tyrimą ir geriausią stilių) laimėtojai.

Konkursas yra atviras spausdintos, elektroninės žiniasklaidos ar radijo žurnalistams bei žurnalistikos studentams ir tęsis iki 2010 m. vasario 28 d. Konkursui pateikiami darbai turėtų būti apie ES plėtrą ir atskleisti jos prasmę iš kūrybiškų bei mąstyti provokuojančių perspektyvų. Pateikiami darbai turi būti publikuoti nuo 2007 m. spalio 1 d. iki 2010 m. vasario 28 d.

Daugiau informacijos – lietuvių ir anglų kalba.

Patalpinta: Naujienos