Vilniaus Rotušėje – almanacho „Žurnalistika 2008“ sutiktuvės

Almanachas „Žurnalistika 2008“

Almanachas „Žurnalistika 2008“ – tai unikalus ir vienintelis tokio pobūdžio leidinys rinkoje, iš esmės atspindintis įvairias pastarojo laiko žiniasklaidos raidos tendencijas, fiksuojantis žurnalistikos kroniką, pristatantis išskirtines asmenybes ir jų darbus. Ypatingas dėmesys skiriamas žiniasklaidos kritikai. Tuo siekiama puoselėti žurnalistinę etiką, kultūrą, taip pat ugdyti atsakomybę už savo darbą.

2009 metų lapkričio 18 dieną, trečiadienį Vilniaus Rotušėje vyks almanacho pristatymas. Renginyje  atvirai kalbėsime apie žiniasklaidą, kuri „kalta“ dėl krizės ir gripo, padidėjusio nusikalstamumo ir sumažėjusio gimstamumo, nedarbo, emigracijos ir imigracijos, politikų išlaidavimo ir išdykavimo. Nes visi žinome, kad jei ne žiniasklaida, valstybėje viskas būtų kitaip – ramiau, patogiau, maloniau, geriau, taupiau, šviesiau, jaukiau…

Sutiktuvėse nuotaiką skaidrins Vilniaus universiteto Žurnalistikos instituto merginų sekstetas.

Kviečiame žurnalistus į almanacho pristatymą,

Lietuvos žurnalistų  sąjunga

Patalpinta: Naujienos, Žiniasklaida