Valgome, kad gyventume, ar gyvename, kad valgytume?
3

Visa, kas netikra, yra netobula

Neviltis, nesupratimas, nemeilė, pseudopasitikėjimas savimi yra tie motyvai, kodėl aš kiekvieną rytą išeinu iš savęs ir sielojuosi, kai reikia grįžti atgal. Ant gyvenimo stalviršio tartum kokaino takeliai paberti mano rūpesčiai ir lūkesčiai. Šalutinis poveikis — žinoma, perdozavimas. Daugiau>>

Neatsakingas vaistų vartojimas

Tabletė, jei skauda galvą, dar kita – suskaudus pilvui. Kam tas gydytojas, jei giminės, kaimynai, artimieji ar interneto diskusijų forumo dalyviai sako, kad padeda? Tiesa ta, kad neatsakingas vaistų vartojimas užtikrina pacientų srautą ūmių apsinuodijimų skyriuje. Daugiau>>

Maitinkimės sveikai

Daugelis mūsų, ir ne tik studentų, nekreipiame dėmesio į savo mitybą, mums ne itin svarbu, ką ir kaip valgome. Pusryčiams vietoj dubenėlio grūdų košės ir vaisių renkamės riebius sausus sumuštinius ir puodelį kavos; būna ir taip, kad nesirenkame nieko – dieną pradedame tuščiu skrandžiu, kuris įdienojus ima skleisti nemalonius, aplinkiniams girdimus garsus. Vakare, grįžę namo, savo skrandžiui atiduodame tokią maisto porciją, kad šis nebeišgali jos apdoroti, o ilgai laukta vakarienė tampa nebe tokia gardi, kokią įsivaizdavome. Taip maitinantis keletą savaičių, netikėtai ant kūno susikaupia papildomi kilogramai, nuolatos jaučiamas sunkumas kelia pyktį.
Šiame vaizdo klipe pažvelkime į mitybos problemas iš arčiau, išgirskime mitybos specialistės Vaidos Kurpienės patarimus ir keiskime mitybos įpročius!
Darbo autorė: Ineta Veršickytė

Be kavos – nė dienos

Daugelis tikriausiai neįsivaizduojate ryto be puodelio kvapnios kavos. Mūsų herojė Viktorija supranta, ką tai reiškia, ir dalinasi mintimis apie pomėgį kavai – ar tai gali būti priklausomybė? Gydytoja-dietologė Eglė Kliukaitė pasakoja apie teigiamas ir neigiamas kavos savybes, o taip pat atskleidžia, kiek puodelių kavos per dieną galite išgerti, kad nepakenktumėte savo sveikatai.

Darbo autorės: Agnė Pakėnaitė, Emilija Poškytė, Monika Visockytė