Ko šiandien galime drąsiai atsisakyti?

Pasaulis keičiasi greičiau, nei galime užbaigti šį sakinį. Kasdien mūsų įpročius papildo dar viena naujovė, ir visa tai tam, kad gyventi būtų kuo paprasčiau. Negalime skųstis – šiandien iš tiesų turime neribotas galimybes rinktis, tačiau ar mums viso to reikia?

Ar XXI amžiuje dar reikalingi stalo žaidimai, knygos, kompaktiniai diskai, filmai kino teatruose, jeigu visa tai tampa pasiekiama paspaudus vos kelis kompiuterio mygtukus? Ar verta gaišti laiką keliaujant į kitą miestą traukiniu, kai šiandien galime tai padaryti dvigubai greičiau įsėdę į automobilį? Kam vykti prie jūros, jeigu dailų įdegį galime gauti ir darganotą dieną apsilankę soliariume? Kodėl sostinės centre vis dar regime lūšnynus, kai, perėjus gatvę, prieš akis išnyra modernūs dangoraižiai?

Ko šiandien galime drąsiai atsisakyti? Tuo pasidomėjo Vilniaus universiteto žurnalistikos antro kurso studentai. Galbūt kai kam jau vertėtų ištarti „sudie“, tačiau ne su visais dalykais žmonės dar pasiruošę atsisveikinti. Kviečiame paskaityti, pasiklausyti ir pasižiūrėti mūsų redakcijos parengtų darbų.

Patalpinta: Infojazz