Startuoja žurnalistinių tyrimų konkursas. Tyrimų fondo vertė – 25 tūkst. litų

Jei troškote į dienos šviesą iškelti gilesnės analizės reikalaujančią temą, tačiau aplinkybės buvo nepalankios ar trūko kompetencijos – dabar turite progą tai padaryti. Siekdama skatinti aukštesnių standartų žurnalistiką, VšĮ „Nacionalinis socialinės integracijos institutas“, bendradarbiaudama su „Baltosiomis pirštinėmis“, kviečia dalyvauti žurnalistinių tyrimų konkurse. Čia žmogaus teisių ar korupcijos tematikos tyrimams skiriamas 25 tūkst. litų prizinis fondas.

Nacionalinis socialinės integracijos institutas kviečia rengti žurnalistinius tyrimus žmogaus teisių tematika ir laimėti piniginius prizus. Media4Change nuotrauka.

Norintys žmogaus teisių ar korupcijų temomis atlikti žurnalistinį tyrimą kviečiami pildyti dalyvio anketą. Korupcijos kryptį pasirinkę, anketą turi suskubti užpildyti iki rugpjūčio 20 d., žmogaus teisių – rugsėjo 5 d. Atlikti žurnalistinius tyrimus suteiksime galimybę  ne tik profesionalams, bet ir norintiems tokios patirties įgyti. Juos kviesime dirbti su geriausiais savo srities profesionalais.

Bendro žurnalistinių tyrimų prizinio fondo vertė – 25 tūkstančiai litų.  Konkurso dalyvius, temų planus bei darbus vertinsianti komisija bus sudaryta iš ne mažiau nei 10 profesionalių įvairių žiniasklaidos priemonių žurnalistų ir žiniasklaidos bei pasirinktų tyrimo krypčių ekspertų.

Temas konkurso dalyviai gali formuluoti patys arba pasirinkti iš organizatorių siūlomų. Konkurso terminus, dalyvių atrankos, tyrimo vertinimo kriterijus bei kitą išsamesnę informaciją rasite konkurso nuostatuose.

Atkreipiame dėmesį, kad žmogaus teisių ir korupcijos kryptis pasirinkę dalyviai seka skirtingais grafikais.

Informacija apie konkursą bus nuolat papildoma.

Kilus klausimams, kreiptis į info@media4change.lt , +370 65263085.