Žurnalistų dienos: kokybė be banalybės

Žurnalistų dienų šventė rengiama jau 21-ąjį kartą

Vilniaus universiteto Žurnalistikos instituto studentai gegužės 7-11 dienomis kviečia į savo jau tradicine tapusią šventę LeŽuDi.

LeŽuDi – tai 21-ąjį kartą vyksiančios žurnalistų dienos, kurių metu žiniasklaidos atstovai stengsis įrodyti, jog žurnalistika Lietuvoje gali būti kokybiška ir, svarbiausia, ne banali.

Šūkiu „Kokybė be banalybės“ šventinė savaitė prasidės gegužės 7-ąją, minint Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną. Tądien kiekvienas norintis galės prisijungti prie žurnalistikos studentų ir Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) organizuojamos eisenos – nuo Šv. Kotrynos bažnyčios iki pat Žurnalistikos instituto (Maironio g. 7).

Iškart po eisenos instituto kiemelyje vyks LeŽuDi atidarymo šventė. Čia visus pasitiks muzikuojantys instituto studentai, bus apdovanoti Jaunųjų žurnalistų rašinių konkurso laimėtojai, taip pat vyks LŽS ir Nacionalinės žurnalistų kūrėjų asociacijos įsteigtų Vinco Kudirkos ir Vytauto Gedgaudo premijų įteikimas geriausiems Lietuvos žurnalistams.

Kitomis savaitės dienomis šventės organizatoriai kvies į įvairias diskusijas ir susitikimus su garsiais šalies žurnalistais, vyks protmūšis bei nemokama filmo „Good Bye and Good Luck“ peržiūra.

Tuo tarpu išsiilgusieji sportinio azarto galės išvysti kaip savo jėgas krepšinio ir futbolo aikštelėse išbando Lietuvos žurnalistų sąjungos bei žurnalistikos studentų komandos.

O ar kada teko stebėti, kaip žurnalistai šoka iki pat paryčių? Tai pamatyti ir kartu patirti bus galima uždaromojo vakaro metu gegužės 11-ąją 21 val. Šokbaryje (Šermukšnių g. 4a) kartu su rokeriais Freaks on floor.

Žurnalistų dienos sugrįžta! Prisijunk!

Daugiau informacijos apie renginį galite rasti socialiniame tinkle „Facebook“ arba oficialioje renginio svetainėje.

Patalpinta: Naujienos