Universiteto mokslinėje bibliotekoje atidaryta Žurnalistikos ir medijų skaitykla

Žurnalistikos ir medijų skaitykla. Vaidos Kalinkaitės nuotr.

Užgavėnių dieną Vilniaus universiteto mokslinėje bibliotekoje atidaryta Žurnalistikos ir medijų skaitykla. Šia proga gausiai susirinkusius KF Žurnalistikos instituto bendruomenės narius pasveikino  Vilniaus universiteto rektorius akad. Benediktas Juodka.

Vilniaus universiteto rektorius trumpai apžvelgė planus, susijusius su Universiteto bibliotekos renovacija, pasidžiaugė naujai atidaryta skaitykla. Po rektoriaus kalbos sveikinimo žodį tarė Vilniaus universiteto mokslinės bibliotekos generalinė direktorė Irena Krivienė ir Komunikacijos fakulteto dekanas doc. dr. Andrius Vaišnys. Socialinių partnerių vardu būsimuosius skaityklos lankytojus buvusi KF Žurnalistikos instituto absolventė, „Delfi.lt“ vyriausioji redaktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė paragino daugiau laiko praleisti bibliotekose.

Renginio dalyviai buvo pakviesti į eksursiją po Vilniaus universiteto biblioteką, o po to sugrįžo  į Spaustuvės kiemelį paskanauti Užgavėnių blynų.

Patalpinta: Lietuvoje, Naujienos