Atostogų kelionės su ISIC kortele

Praziquantei (Flickr) nuotrauka

Koks studentas kelionėje be „studentiško paso“? Artėjant vasarai skelbiame šį ISIC priminimą:

Sparčiai artėjant vasarai tikriausiai jau kuri atostogų planus.
Ką ketini veikti? Keliauti? Dirbti? Pramogauti? Nepamiršk kartu pasiimti ir ISIC, kuris leis ne tik sutaupyti, bet ir suteiks daugiau atostogų ir pramogų galimybių bei privalumų.

Abejoji, ar tau jo reikia? Logika paprasta, nes su ISIC:
– tapsi tarptautinės bendruomenės, oficialiai pripažintos ir palaikomos UNESCO, Europos kultūros instituto bei kitų tarptautinių institucijų, nariu,
– galėsi pigiau įsigyti autobusų ir traukinių bilietus,
– pramogauti, keliauti, apsipirkinėti, lankyti muziejus pigiau 120 valstybių visame pasaulyje (www.isic.org)
– gausi transporto lengvatą Lietuvos viešajame transporte,
– galėsi naudotis integruotu viešojo transporto e-bilietu, todėl sutaupysi vietos piniginėje;
– o kur dar tūkstančiai nuolaidų įvairiausiose kavinėse, baruose, klubuose, parduotuvėse, lankytinose vietose ir t.t.

ISIC – veržlaus, aktyvaus ir šiuolaikinio studento atributas!

ISIC užsisakyti galima internetu www.isic.lt, kelionių agentūrose ir SEB banko filialuose.

Patalpinta: Lietuvoje, Naujienos