Virtualioje erdvėje gali užsidirbti realius milijonus

Kompiuteris su prieiga prie interneto – ne tik pramogos, bet ir uždarbis Wealthcreationprofessionals.com nuotr.
Kompiuteris su prieiga prie interneto – ne tik pramogos, bet ir uždarbis Wealthcreationprofessionals.com nuotr.

Pinigų internete galima gauti net už elektroninių laiškų siuntinėjimą ar pokerio žaidimą, tačiau programuotojai įspėja, kad kai kurie būdai rizikingi.

Apgaudinėja reklamos davėjus

„Šiandien tik tinginiai per mėnesį neužsidirba 200 dolerių“, – rašoma vienoje interneto svetainėje, kurioje raginama užsiregistruoti ir uždirbti peržiūrinėjant reklaminius skydelius. Internete gausybė tinklalapių, siūlančių pinigų vos ne už dyką. Tiesiog reikia per dieną peržiūrėti nurodytą skaičių reklamos.

Šiaulietis Eivydas Vilčinskas kasdien reklaminiams skydeliams peržiūrėti skiria po 15 minučių. Jo pirmojo uždarbio dydis buvo 34 JAV doleriai, tačiau jam dar turėtų būti pervesta 450 JAV dolerių. Pasak E. Vilčinsko, norint uždarbiauti, pirmiausia reikia užsiregistruoti internetiniame tinklalapyje, siūlančiame kasdien vykdyti užduotis – peržiūrinėti reklaminius skydelius. Vieno skydelio peržiūros trukmė nuo 5 iki 60 sekundžių. Už vieną peržiūrėtą reklamą mokama nuo 0,1 iki 2 JAV centų. Norint uždirbti daugiau, reikia investuoti – pirkti Premium narystę.

Galima pirkti persiuntinėtojus (tai žmogus, kuris registruodamas tinklalapyje nenurodė nė vieno kito žmogaus, parodžiusio šį būdą užsidirbti). Kuo daugiau turi tau dirbančių persiuntinėtojų ir kuo jie patys daugiau peržiūri reklamų, tuo daugiau už vieną peržiūrėtą reklaminį skydelį gauni. Persiuntinėtojus galima ir nuomotis. Tuomet jiems užmoki ir jie tau dirba.

Andrius Petkus (edvardas)„Uždirbti pinigų įmanoma ir be pradinės investicijos, tačiau nauda tuomet gerokai mažesnė. Palyginimui – per dieną neinvestavus uždirbi 5-25 centus, o investavus – apie 5-25 dolerius“, – skaičiavo E. Vilčinskas. Užduočių vykdymui keliama sąlyga – aktyvumas. Reikia peržiūrėti tiek reklamų, kiek tau yra nurodyta. Už reklaminių skydelių peržiūrų skaičiaus klastojimą yra baudžiama – nubraukiami visi iki tol tavo uždirbti ir nepervesti pinigai bei panaikinamas vartotojo vardas. Tačiau už ką ir kas moka pinigus? Informacinėmis technologijomis besidomintis  Vilniaus universiteto studentas Linas Valiukas teigė, kad reklaminių skydelių maigymas – reklamos davėjų apgaudinėjimas. „Reklamos davėjas internetiniam tinklalapiui moka už jo reklamos rodymą. Kuo daugiau žmonių tą reklamą peržiūri, tuo internetinis tinklalapis labiau gali kelti reklamos įkainius ir taip uždirbti“, – aiškino L. Valiukas.

Žiniomis uždirba milijonus

Vienas populiariausių būdų uždirbti neišėjus iš namų ir turint internetinį ryšį – akcijų pirkimas, laukimas, kol jų vertė padidės, o paskui – pardavimas. Tai labai rizikingas, tačiau pelningas verslas, o visos piniginės operacijos vykdomos internetu.

Vieno tinklalapio, kuriame verslininkai aptaria akcijų kainas ir dalijasi patarimais, lankytojas sakė, jog jis uždirba pigiai pirkdamas bendrovių akcijas iš tų žmonių, kuriems skubiai reikia pinigų, o po to parduodamas už rinkos kainą.

Pasak 18-mečio vaikino, pasivadinusio Coelho, užsiiminėjant tokia veikla galima ir pragyventi, jeigu domiesi situacija rinkoje, laiku perki ir parduodi akcijas. Tačiau didžiausia problema – nestabilumas. Vaikinas teigia skaitęs, jog pasaulyje yra žmonių, būtent šiuo būdu susikrovusių milžiniškus turtus.

Virtualūs birža, lažybų punktas, prekyba

Internetinių tinklalapių kūrėjas ir programuotojas Andrius Petkus įsitikinęs, jog pastoviausias ir pelningiausias būdas užsidirbti yra kurti internetinius tinklalapius. Pasak programuotojo, galimi keli būdai: kurti tinklalapį kitam žmogui ir už atliktą darbą gauti atlygį arba kurti sau, investuojant į tinklalapio išpopuliarinimą, internetinio adreso pirkimą bei palaikymo paslaugas serveryje.

„Taip sėkmingai veikiantis saitas gali duoti pastovias pajamas iš reklamos, o panorėjus jį galima tiesiog parduoti“, – teigia A. Petkus.

Internete galima užsidirbti prekiaujant valiutomis FOREX biržoje, žaidžiant pokerį, dalyvaujant sporto lažybose, perkant-parduodant internetinius adresus (domenus), teikiant tinklalapių palaikymo paslaugas. Taip pat persiuntinėjant elektroninius laiškus. Pinigai gaunami už reklaminių nuorodų, esančių išsiųstame laiške, paspaudimų.

„Internetiniai žaidimai, pokeris bei lažybos paremti atsitiktinumo principu. Vieną dieną galima išlošti labai dideles sumas, o kitą – viską pralošti. Tiesa, čia sumos gali būti skaičiuojamos tūkstančiais“, – įvertino programuotojas A. Petkus.

Uždarbio būdas Galima suma (per 1 mėn.)
Reklaminių skydelių maigymas 250 JAV dol.
Elektroninių laiškų siuntinėjimas 200 JAV dol.
Lažybos internete Neribota
Valiutų prekyba Neribota
Internetinių tinklalapių kūrimas, palaikymas Neribota
Akcijų pirkimas-pardavimas Neribota
Pokeris Neribota

 

Patalpinta: Publikacija