35 – osios žurnalistikos laidos susitikimas – po 20 metų

zi

Spalio 23 d. Žurnalistikos institute įvyko 35-osios Vilniaus universiteto žurnalistikos absolventų laidos susitikimas. 1989-aisiais penkių metų trukmės žurnalistikos studijas Istorijos fakultete baigė 47 vientisųjų studijų studentai (įstoję 1984 m. ir dalis 1982 m. – turėję pertrauką dėl privalomosios tarnybos sovietų kariuomenėje).

Tai buvo pirmoji laida, gavusi aukštojo mokslo diplomus ypatingu – Sąjūdžio pakilimo laikotarpiu.

Instituto Baltojo kritiko kambaryje susirinko ir prisiminimais apie studijas, požiūriais į dabartinę žurnalistiką pasidalijo Saulius Arvasevičius, Butautas Barauskas, Lolita Bytautaitė – Sutkaitienė, Aušra Chlevickaitė, Vilma Čereškienė, Vida Danilevičiūtė, Giedrė Greblikaitė, Skaidrutis Grinkevičius, Laisvida Grybaitė, Aura Gudaitytė, Jolanta Klingerytė, Marius Kulvietis (Petuchauskas),  Audrius Kutrevičius, Jolita Linkevičiūtė, Daiva Lukoševičiūtė, Giedrė Maksimaitytė, Gintautas Misiukevičius, Edita Mildažytė, Dalia Miliūnaitė, Algis Petrulis, Šarūnas Pilipavičius, Alia Sobčikaitė, Tomas Srėbalius, Audrė Srėbalienė, Diana Suvaizdytė, Vidmantas Užusienis, Andrius Vaišnys, Valdas Juozas Vilūnas, Audrius Zdanavičius, Aušra Žvinakevičiūtė, buvusi kurso kuratorė – dėstytoja Roma Šimukauskaitė (dabar – Prienų laikraščio „Gyvenimas“ vyriausioji redaktorė).

Patalpinta: Naujienos