11 bėdų, kurios valdžiai nerūpi
Kokiomis sąlygomis Lietuvoje gyvena žvėreliai? Meškerinė: taip jaučiasi šimtai Lietuvos kaimų Rukla: politikų pamiršta Lietuvos vizitinė kortelė Lukiškių kalėjimas - prabanga miesto centre J. Šuklinas: Visaginui reikia valstybės palaikymo, bet jei ji nepadeda, tegul nors netrukdo Lietuvis negali išgyventi Lietuvoje Vėjai renovuotame bendrabučio kamabryje Mažeikių vairuotojų kasdienybė: 5 minutės prie geležinkelio Daugiabučių kiemai: žmonėms ar automobiliams? Esate siuvėjas, suvirintojas ar vairuotojas? Alytui reikia jūsų Irkalvimo bazės belaukiant: būsimi čempionai turi tik ežero vendenis

* Spauskite ikonėles

Redakcijos žodis

Turbūt dažniausiai politikų duodamas pažadas visame pasaulyje yra toks pats: išrinkite mane ir aš išspręsiu visas jūsų problemas! Ir kiekvieną kartą išgirdę šį šūkį mes naiviai nusišypsome, atsidūstame ir… išrenkame tuos, kurie žadėjo pakeisti gyvenimą į gerą. O patikėję ir suteikę galimybę žodžiui tapti kūnu, mes laukiame. Ištikus bėdai, miesto centre laukiame greitosios medikų ilgiau, nes šiems tenka kelias minutes stovėti prie pervažos, kol pravažiuos didelis krovininis traukinys. Mes laukiame, kol Lenkijoje pabrangs produktai ir mums nebereikės išvažiuoti iš miestų, anksčiau buvusių Lietuvos ekonomikos centrais. Ir tikime, kad sulauksime dienos, kai galėsime savo vaikams parodyti kitų kraštų gyvūnus Lietuvos zoologijos soduose, o vėliau džiaugtis, kad gimtosios šalies irklavimo bazės užaugino ne tik mūsų, bet ir kitų šalių olimpinius čempionus. Mes laukiame ir tos dienos, kai iš svetur atvykę žmonės nepaliks Lietuvos vos gavę tam progą. Ir dar mes norėtume pamatyti, kaip sostinės centre kalėjimą pakeičia laisvalaikiui skirtos erdvės, o daugiabučių kiemai išsivaduoja iš automobilių pertekliaus. Šiandien mes laukiame viso to bendrabučio kambariuose, kurie mažai pakitę nuo to laiko, kai ten gyveno mūsų seneliai. Mes kantrūs, bet visų išgirstų pažadų nepamiršime. Taigi pateikiame 11 problemų, kurių jau seniai turėjo nelikti. Ir ilgai, tikimės, jau nebelauksime.

Redakcija

Projekto vadovas: lekt. Edvardas Kubilius