Pasibaigus projektui „Diena su teisėju“ apdovanoti ir keturi jaunųjų žurnalistų darbai

Trečiadienį vykusiame finaliniame renginyje apdovanoti dešimt komisijos atrinktų geriausių darbų. Keturi iš jų – kurti žurnalistikos studentų.

Projekto organizatorių nuotr.

Turėję vieną dieną iš arti susipažinti su teisėjo darbu, Nacionalinės teismų administracijos organizuoto projekto dalyviai kūrė trumpus vaizdo siužetus apie tai, kaip, studento akimis, atrodo ši profesija. Viso projekte dalyvavo septyniasdešimt studentų, tarp jų – aštuoniolika jaunųjų žurnalistų iš Vilniaus universiteto. Parengtus darbus vertino žinomų teisėjų, komunikacijos bei rinkodaros ekspertų ir žurnalistų komisija. Kviečiame susipažinti su jos atrinktais geriausiais darbais, parengtais antro ir trečio kurso žurnalistikos studentų:

Vilma Kulytė ir Karolina Mikoliūnaitė. 15min.lt žurnalisto Skirmanto Malinausko nominacija „Už profesionalų išpildymą“

Andrius Murauskas ir Eglė Zubriūtė bei Sandra Kindiuk ir Indrė Šlikaitė. Abu darbai apdovanoti „Už profesionaliai atskleistą teisėjo paveikslą“. Kėdainių rajono apylinkės teismo pirmininko Mariaus Bartninko nominacija

Laura Čiginskaitė ir Edgaras Augūnas (VU TF). Vytauto Didžiojo universiteto profesorės Audronės Nugaraitės nominacija „Už kūrybinės formos paieškas, derinant skirtingus komunikacijos raiškos būdus“

Patalpinta: Naujienos, Universitete